Dozajlama sistemlerinde tartışmasız üstünlük.Almanya’da, Dreieich’ta yerleşik LEONHARDT GmbH tesislerinde her bakımdan en yüksek kalite ve dayanıklılıkta üretilirler
TÜRKÇE | ENGLISH
 
 
 

LEONHARDT dolum sistemleri, Almanya’da, Dreieich’ta yerleşik LEONHARDT GmbH tesislerinde her bakımdan en yüksek kalite ve dayanıklılıkta üretilirler. Uzun yıllardır çok sayıda müşterisine hizmet ediyor olması bunun en büyük ispatıdır. Ödün verilmeyen yüksek kalite standartları ve sürekli ürün geliştirme çalışmaları en mükemmel çözümün sunulmasını sağlar.

LEONHARDT international B.V.
Mauritsstraat 8
5616 AA Eindhoven
The Netherlands


1) www.leonhardt-benelux.eu/en
2) www.maleo.de

Leonhardt

HASSAS VE TEMİZ DOZAJLAMA

LEONHARDT dozajlama sistemlerinin benzersiz özellikleri ürüne zarar vermeden hassas dozajlamayı mümkün kılar. İnovatif çözümler sayesinde ürünün kıvamı, yapısı ve nihayetinde görünüşü muhafaza edilebilmektedir. Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle pazarın en yeni gereksinimlerine dahi hitap edebilecek, teknik olarak kendisini ispatlamış çözümler sunabilmektedir. Ürünlerinin en yüksek hijyen standardına uygun olduğu yaygın olarak bilinmektedir.

Ürün geliştirme sürecinin daha en başında LEONHARDT ekipmanlarının temizlik için kolay demonte edilebilir olmasını hedefler. Ekipmanlar, güçlü temizleme kimyasallarının yaygın olarak kullanıldığı, sıcaklığın değişken olduğu nemli ortamlara uygun olarak üretilir ve en zor koşullarda sorunsuz çalışması öngörülür.

Leonhardt